TRIPSY
tripsy header

Psycholog Ostrava - Tripsy

Život v dětství je většinou veselý, barevný a bezstarostný.
V průběhu let rosteme, učíme se, vyvíjíme. Setkáváme se s různými životními úkoly, výzvami a nakonec dospělostí. A někdy se stane, že nás osud vystaví náročným situacím anebo životním zkouškám.

Mohou to být to školní nároky, problémy s kamarády, vztahy s rodiči, s partnery, s dětmi, se šéfy a třeba i s kolegy v práci. Ztráta blízkých lidí, nejasná onemocnění, situace se kterými si nevíme rady. Může se stát, že nám dojdou síly a hledáme útěchu či odreagování v nestandartních řešeních. Ve vztazích mimo rodinu, v různých typech závislostí...

Nebo nás potkají zdravotní potíže, pro které medicína nemá vysvětlení. Dozvíme se sice, že roli v nich hraje psychika, ale co si s tou informací počít? Jak zacházet se starostmi, symptomy a nemocemi?

Náš tým, skládající se ze dvou vzdělaných psycholožek a jedné dětské lékařky zabývající se psychosomatickou medicínou, Vám nabízí čas a prostor k společné práci nad Vašimi tématy, hledání řešení složitých životních situací, ať už formou úvodní konzultace, terapeutických sezení, psychosomatické léčby nebo rodinné terapie.

Individuální, vstřícný a vysoce profesionální přístup považujeme za samozřejmost.

Důležitá je pro nás diskrétnost a Váš pocit bezpečí.

Naše zkušenosti z oblasti psychologie a školského poradenství, psychoterapie a medicíny, jsou Vám k dispozici.
Tým TRIPSY.